Zarząd Fundacji „Pamiętamy”

Pracami Fundacji kieruje zarząd w składzie: Michał Bichniewicz, Grzegorz Wąsowski.

Ekspertem Fundacji i jednocześnie osobą odpowiedzialną za działania Fundacji w aspekcie historycznym i edukacyjnym jest Kazimierz Krajewski.


Wsparcie dzieła Fundacji „Pamiętamy”

Osoby uznające dzieło Fundacji za na tyle wartościowe, żeby wesprzeć je finansowo uprzejmie prosimy o wspomożenie działań Fundacji wpłatami na konto:

ING Bank Śląski O/W-wa
41 1050 1054 1000 0022 8858 4416

Z góry za nie dziękujemy. Prosimy o tytułowanie wpłat: darowizna na cele statutowe Fundacji.

Zapewniamy, że każdy grosz, który zasili konto Fundacji zostanie spożytkowany na projekty służące upamiętnianiu walki i ofiary ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, za okazane nam w ten sposób zaufanie. Prosimy przyjąć nasze zapewnienie, że żaden z datków nie zostanie przeznaczony na pensje dla zarządu Fundacji czy wynagrodzenia dla osób wspomagających Fundację. Praca na rzecz Fundacji ma bowiem charakter społeczny, powodowana jest wewnętrzną potrzebą osób tworzących środowisko skupione przy Fundacji. Tak było od początku jej istnienia. I tak zostanie. Zresztą niech świadczy za nas nasz dorobek, którego wizualizację prezentujemy na tej stronie.

Potencjalnym darczyńcom jesteśmy winni wyjaśnienie – Fundacja nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego, co oznacza, że nie można przekazać na konto Fundacji kwoty 1% podatku dochodowego, ze skutkiem zwalniającym od obowiązku wpłaty jakiejkolwiek części tego podatku na rzecz fiskusa.


Korespondencję dla Fundacji prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.